Vychází Jeho královská maličkost s podtitulem Děsivě pravdivý příběh

 

 Byla nebyla jedna šťastná rodina. Až do jednoho strašlivého, neblahého dne, kdy se narodil nový vládce… Zábavný příběh o strastech malého děvčátka, které musí čelit ústrkům od novorozeného bratříčka, doplňují velkoformátové ilustrace. 

Princezna Mariánka, nejkrásnější a nejhodnější děvče na světě, žije šťastně se svou maminkou, tatínkem a pískomilem. Ale jen do chvíle, než do rodiny přibyde Jeho královská výsost, novorozený syn. Je to smraďoch. Je to křikloun. A v celém království se nemluví o nikom jiném. Zažil někdy někdo tak zlotřilého vládce? 

 Ohlasy:

***

„Radostné a rozkošné.“
The New York Times

***

„… zábavné již od první strany…“

Publishers Weekly 

***

„Královská dávka legrace do poličky novorozence.“
Kirkus

***

„Pečlivým a uvolněným stylem nám autorka zábavně prezentuje sourozeneckou rivalitu a děsné panování novorozeného bratříčka.“
The Bookseller

*** 

 

O autorce:

Sally Lloyd-Jonesová je bestsellerová spisovatelka dětských knížek původem z Ugandy. Mezi její stěžejní dílo patří How To Be a Baby… By Me, the Big Sister, platinová kniha The Jesus Storybook Bible a křesťanská kniha roku Thoughts To Make Your Heart Sing. Žije v New Yorku.

 David Roberts je oceňovaný ilustrátor a autor obrázkových knih pro děti. Spolupráce s Paulem Fleischmanem a Rosie Revereovou jej zařadila mezi bestsellerové autory. Žije v Londýně.

 

 Sally Lloyd-Jonesová: Jeho královská maličkost

Přeložila: Sylva Ficová

Edice: Políčko, svazek 16

První vydání, vázaná kniha, 48 stran, 298 Kč.

V roce 2017 vydalo nakladatelství 65. pole.