Možnosti dopravy

Vaši zásilku můžete převzít několika různými způsoby. Záleží jen na vás, kterou možnost zvolíte.

Způsoby dopravy

Osobní převzetí

Vaši objednávku můžete převzít přímo v sídle naší firmy, na adrese Na Žertvách 879/36, 180 00 Praha 8, denně od 9 do 12 a od 14 do 17 hodin. Vyzvednutí je podmíněno předchozí e-mailovou nebo telefonickou domluvou. Veškeré informace obdržíte e-mailem po dokončení Vaší objednávky.

Česká pošta

Svoji zásilku si můžete nechat zaslat prostřednictvím České pošty:

Doporučený balíček je rychlým a spolehlivým řešením přepravy Vaší objednávky. Vaše zásilka bude doručena na Vámi udanou dodací adresu, její převzetí stvrdíte podpisem dodacího listu. Vaše zásilka je tak zabezpečená proti ztrátě či poškození. V případě, že Vás doručovatel na dané adrese nezastihne, vhodí do schránky lístek s údaji o uložení zásilky na nejbližší pobočce České pošty.

Informace ostavu Vaší zásilky jsou dotupné on-line na stránkách České pošty.

1) Doporučený balíček pro bankovní převod. Tuto možnost zvolte v případě, že si vaši objednávku přejete platit bankovním převodem. Objednávka se platí předem, informace o platbě Vám zašleme na Váš e-mail po zpracování objednávky. Zboží bude odesláno po připsání částky na náš účet.

2) Doporučený balíček pro dobírku. Tuto možnost zvolte v případě, že si vaši objednávku přejete platit až při převzetí zásilky prostřednictvím dobírky. Platí pro ni stejné podmínky, jako pro klasický doporučený balíček.

Zasílání do zahraničí

Vaši objednávku si můžete nechat zaslat také do všech členských zemí EU, a to prostřednictvím České pošty. Objednávku je třeba uhradit bankovním převodem z účtu vedeného v Česku.

Ceny dopravy

Ceny dopravy naleznete v následující tabulce:

Osobní převzetí ve skladu ZDARMA
Česká pošta - doporučený balíček pro bankovní převod 79,00 Kč
Česká pošta - doporučený balíček pro dobírku 129,00 Kč
Česká pošta - obyčejný balík do zahraničí 229,00 Kč
Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...