Ilustrátoři

Aneta Žabková

Ilustrovala knihu POHOZENÉ KŠANDY KAMARÁDA STANDY.

Christian Schneider

Christian Schneider se narodil v Darmstadtu, vyrůstal ve Frankách, studoval ilustraci na HAW (Vysoké škole aplikovaných věd) v Hamburku. Tam dnes žije jako ilustrátor na volné noze.

David Roberts

David Roberts je oceňovaný ilustrátor a autor obrázkových knih pro děti. Spolupráce s Paulem Fleischmanem a Rosie Revereovou jej zařadila mezi bestsellerové autory. Žije v Londýně.

Henning Wagenbreth

Henning Wagenbreth je přední německý grafik a ilustrátor.

Julie Terrazzoni

Ilustrátorka knihy ATLAS POETICKÉ ZOOLOGIE.

Katarína Macurová

Slovenská ilustrátorka, působí na VŠVU v Bratislavě, ve své tvorbě kombinuje tradiční techniky s novými počítačovými technologiemi. Ilustrovala a napsala ZAJÍČKOVU CESTU.

Ladislav Vlna

Výtvarník. Ilustroval knihy PLACHETNICÍ KOLEM SVĚTA PRO PÍRKO TUČŇÁKA, LIDÉ A OCEÁN a CO PŘINESLY VLNY A ODVÁL VÍTR.

Lucie Dvořáková

Výtvarnice, ilustrátorka. Podílí se na výtvarném řešení televizních pořadů pro děti. Ilustrovala knihu DUŠINKA, VÍLA VĚCÍ.

Martina Matlovičová

Ilustrátorka a výtvarnice. Za svou tvorbu získala četná ocenění, mimo jiné Zlatou stuhu, Zlaté jablko a cenu Ministerstva kultury SR. Ilustrovala knihu CHROCHTÍK A KVIKALKA NA CESTĚ ZA ZLATÝM PRASÁTKEM.

Milan Starý

Výtvarník, ilustrátor a výtvarný redaktor 65. pole. Ilustroval knihy EKONOMIE DOBRA A ZLA, DŮM ZA MLHOU, MAŘENKA UŽ ŘÍKÁ Ř! a mnoho dalších.

Sibylle Le Carrer

Ilustrovala knihu ATLAS PROKLETÝCH MÍST.

Sydney Smith

Sydney Smith je oceňovaný ilustrátor dětských knih. Vystudoval na univerzitě v Novém Skotsku, kresbě se věnuje od útlého dětství. Žije a pracuje v Torontu.

Amy Grimes(ová)

Je ilustrátorka z Londýna. Její dílo čerpá inspiraci z přírody a přírodního světa a často obsahuje jasné a odvážné ilustrované motivy, květinové ikony a zalesněné krajiny. Kromě práce na objednaných ilustracích Amy prodává i tisky pod značkou Hello Grimes.

Tereza Šedivá

Ilustrátorka dětských knih.

Vyhledává se...